(0462) 651-286
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ

Опубліковано 27 листопада 2019 року, 13:48

Чергове засідання Колегії Головного управління Державної  казначейської  служби  України  у Чернігівській  області

 

          26 листопада 2019 року під головуванням начальника Головного управління Державної  казначейської  служби  України  у Чернігівській  області  Анатолія ЛІТОША відбулось  чергове засідання  Колегії.

          У роботі Колегії Головного управління прийняли участь начальники Управлінь Казначейства області та керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління.

          На засіданні Колегії  відповідно до порядку денного були  розглянуті  наступні питання:


1. Про підсумки роботи Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області за 10 місяців 2019 року.

2. Запровадження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі в системі Державної казначейської служби України.

3. Окремі питання щодо використання коштів субвенцій та повернення залишків по завершенню 2019 бюджетного року.

4. Результати оцінювання службової діяльності державних службовців Головного управління та Управлінь Державної казначейської служби України Чернігівської області у 2019 році.


За результатами роботи Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області Колегія Головного управління ухвалила прийняти за основу проект наказу Головного управління «Щодо виконання рішень Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області від 26.11.2019р.» із врахуванням доповідей виступаючих, доповнень та пропозицій, внесених начальником Головного управління та присутніми у ході роботи засідання Колегії Головного управління.


IMG_0272.JPGIMG_0276.JPGIMG_0277.JPGIMG_0285.JPG