(0462) 651-286
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Головне управління інформує

Опубліковано 25 березня 2020 року, 15:14Головне  управління Державної Казначейської служби України у Чернігівській області інформує, що враховуючи обмеження, встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, доступ розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, та інших клієнтів до адміністративної будівлі Головного управління обмежено шляхом встановлення часу відвідування у робочі дні з 9:30 до 13:00.

Обмін документами клієнтів Головного управління з розрахунково-касового обслуговування здійснюється через спеціально обладнане місце у вестибюлі приміщення.

Перевірка зовнішніх носіїв інформації клієнтів Головного управління на період запровадження обмежувальних заходів здійснюється у вестибюлі приміщення Головного управління.

Водночас, з метою упередження ризиків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, зокрема мінімізації особистих контактів між клієнтами Головного управління та його працівниками у період карантину, рекомендуємо при здійсненні розрахунково-касового обслуговування використовувати систему дистанційного обслуговування «КлієнтКазначейства-Казначейство».