(0462) 651-286
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Районні та міські Управління

Опубліковано 12 лютого 2019 року, 10:23

Код УДКСУ

Назва Управління Казначейства

Телефон (приймальня)

Факс

Начальник Управління

Поштова адреса,

Електронна пошта

2501

Управління Державної казначейської служби України у Бахмацькому районі Чернігівської області

Телефон (04635-44035)

Факс (04635-44039)

БРИГИНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна

16500, Чернігівська обл., м. Бахмач, вул. Соборності, б. 31

Office.Bakhm@cn.treasury.gov.ua

2502

Управління Державної казначейської служби України у Бобровицькомурайоні Чернігівської області

Телефон (04632-23296)

Факс (04632-23296)

ЛІСОВА Ірина Володимирівна

17400, Чернігівська обл., м. Бобровиця, вул. Незалежності, б. 65

Office.Bobrv@cn.treasury.gov.ua

2503

Управління Державної казначейської служби України у Борзнянськомурайоні Чернігівської області

Телефон (04653-21776)

Факс (04653-21776)

БУРИЙ Віктор Володимирович

16400, Чернігівська обл., м. Борзна, вул. П.Куліша, б. 111

Office.Borzn@cn.treasury.gov.ua

2504

Управління Державної казначейської служби України у Варвинському районі Чернігівської області

Телефон (04636-21365)

Факс (04636-21365)

ПОВАР Віра Іванівна

17600, Чернігівська обл., смт. Варва, вул. Пилипенка, б. 3а

Office.Varvn@cn.treasury.gov.ua

2505

Управління Державної казначейської служби України у Городнянськомурайоні Чернігівської області

Телефон (04645-21090)

Факс (04645-21090)

ДЕНЕСЕНКО Наталія Олександрівна

15100, Чернігівська обл., м. Городня, вул. Незалежності, б. 57

Office.Gorod@cn.treasury.gov.ua

2506

Управління Державної казначейської служби України в Ічнянському районі Чернігівської області

Телефон (04633-21108)

Факс (04633-21506)

КОНДРАТ Марина Михайлівна

16703, Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Героїв Майдану, б. 8

Office.Ichna@cn.treasury.gov.ua

2507

Управління Державної казначейської служби України у Козелецькому районі Чернігівської області

Телефон (04646-41981)

Факс (04646-42332)

ПАЛЬЧИК Сергій Валентинович

17000, Чернігівська обл., смт. Козелець, вул. Соборності, б. 12

Office.Kozel@cn.treasury.gov.ua

2508

Управління Державної казначейської служби України у Коропському районі Чернігівської області

Телефон (04656-21741)

Факс (04656-21741)

ПОГОРІЛКО Віра Федорівна

16200, Чернігівська обл., смт. Короп, вул. Поштова, б. 6а

Office.Korop@cn.treasury.gov.ua

2509

Управління Державної казначейської служби України у Корюківськомурайоні Чернігівської області

Телефон (04657-31942)

Факс (04657-31266)

ПРИВАЛА Яна Миколаївна

15300, Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Зарічна, б. 10/1

Office.Koruk@cn.treasury.gov.ua

2510

Управління Державної казначейської служби України у Куликівськомурайоні Чернігівської області

Телефон (04643-21703)

Факс (04643-21703)

виконуюча обов'язки начальника

МАСЛЬОНКА Юлія Іванівна 

16300, Чернігівська обл., смт. Куликівка, вул. Партизанська, б. 2а

Office.Kulik@cn.treasury.gov.ua

2511

Управління Державної казначейської служби України у Менському районі Чернігівської області

Телефон (04644-23673)

Факс (04644-23673)

ТИЩЕНКО Людмила Миколаївна

15600, Чернігівська обл., м. Мена,

вул. Героїв АТО, б. 20

Office.Mensk@cn.treasury.gov.ua

2512

Ніжинське управління Державної казначейської служби України Чернігівської області

Телефон (04631-71709)

Факс (04631-23572)

ЯЦИНА Алла Миколаївна

16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,

пл. Марії Заньковецької, б. 4

Office.Nizhn@cn.treasury.gov.ua

2513

Управління Державної казначейської служби України у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області

Телефон (04658-31217)

Факс (04658-31217)

ПРИМАКОВА Антоніна Миколаївна

16000, Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Свободи, б. 12

Office.Novgr@cn.treasury.gov.ua

2514

Управління Державної казначейської служби України у Носівському районі Чернігівської області

Телефон (04642-27423)

Факс (04642-27423)

МОТЛЯХ Валентина Миколаївна

17100, Чернігівська обл., м. Носівка, вул. Центральна, б. 20

Office.Nosov@cn.treasury.gov.ua

2515

Прилуцьке управління Державної казначейської служби України Чернігівської області

Телефон (04637-71166)

Факс (04637-71166)

ЛЕНЕЦЬ Наталія Борисівна

17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Вокзальна, б. 6

Office.Prilk@cn.treasury.gov.ua

2516

Управління Державної казначейської служби України у Ріпкинському районі Чернігівської області

Телефон (04641-21905)

Факс (04641-21905)

КОРЖ Аркадій Борисович

15000, Чернігівська обл., смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, б. 104

Office.Ripkn@cn.treasury.gov.ua

2517

Управління Державної казначейської служби України у Семенівському районі Чернігівської області

Телефон (04659-21771)

Факс (04659-21771)

МОРОЗ Ірина Олександрівна

15400, Чернігівська обл., м. Семенівка, вул. Самойловича, б. 47

Office.Semen@cn.treasury.gov.ua

2518

Управління Державної казначейської служби України у Сосницькому районі Чернігівської області

Телефон (04655-20358)

Факс (04655-21320)

ПОРУЧКО Сергій Андрійович

16100, Чернігівська обл., смт. Сосниця, вул. Виноградського, б. 12а

Office.Sosnc@cn.treasury.gov.ua

2519

Управління Державної казначейської служби України у Срібнянському районі Чернігівської області

Телефон (04639-21966)

Факс (04639-21966)

МАРІНЕНКО Сергій Вікторович

17300, Чернігівська обл., смт. Срібне, вул. Незалежності, б. 5

Office.Sribn@cn.treasury.gov.ua

2520

Управління Державної казначейської служби України у Талалаївському районі Чернігівської області

Телефон (04634-21321)

Факс (04634-21321)

ЖГИР Світлана Василівна

17200, Чернігівська обл., смт. Талалаївка, вул. Освіти, б. 38а

Office.Talal@cn.treasury.gov.ua

2521

Управління Державної казначейської служби України у Чернігівському районі Чернігівської області

Телефон (0462-774880)

Факс (0462-778916)

СТЕЧЕНКО Григорій Петрович

14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Реміснича, б. 27

Office.Chern@cn.treasury.gov.ua

2522

Управління Державної казначейської служби України у Сновському районі Чернігівської області

Телефон (04654-21481)

Факс (04654-23195)

БОНДАР Наталія Миколаївна

15200, Чернігівська обл., м. Сновськ, вул. Залізнична, б. 2

Office.Snovs@cn.treasury.gov.ua

2553

Управління Державної казначейської служби України у місті Чернігові Чернігівської області

Телефон (0462-677075)

Факс (0462-778190)

ХРОПАТА Людмила Миколаївна

14005, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Київська, б. 9

Office.Gcher@cn.treasury.gov